Lidé jsou dnes hrozně netolerantní. Dáš jednomu, jen tak maličko, skoro náznakově, po hlavě, a on by se proto chtěl, malichera, hned vážně prát...

Tolik různých bločků za tolik let! Kolik jich vlastně bylo? Suchým hadrem to kdysi začalo, pokračovalo se přes Bublající bahno, Zapíchnutý vidle ... a skončilo to u Letu mouchy, které nějakou dobu souběžně běželo spolu se zdejším Malým androidím tvítováním (které ovšem původně nemělo být deníčkem ani blogem, jen ... prostě malým androidím tvítováním). Malé androidí tvítování jsem v červnu 2015 přejmenovala na Let mouchy II, protože už to už dávno žádné androidí tvítování není a navíc Let mouchy I má od letošního února přeplněnou databázi a já stojím před problémem, jak to všechno nacpat do jednoho hnízda a na jednu adresu. A jestli to vůbec má cenu. Asi ne...
Alfa Betová - červen 2015

sobota 26. ledna 2013

Špatný den? A zrovna ne!

Ráno se mi ani trošku nechtělo vstávat, leč zaspat mi moje bolavá hlava nedovolila. Na lačno jsem zhltla něco hlavových farmak (já toho jednou budu litovat, vím...), zděsila jsem se při pohledu na venkovní teploměr, narvala na sebě několik vrstev ošacení a s agresivně depresivní náladou vyrazila do divadla, kde jsem neočekávala nic milého.
Alfa míní, leč Darja měni, protože když se tato dobrá duše přiřítila na zkoušku, hned jsem se nakazila její dobrou náladou. Navíc se ještě můžeme těšit na výjimečné představení, protože ona mu dokáže dát takový těžko definovatelný náboj a šmrnc, že ... to se nedá napsat, to se musí vidět.
A když ještě pan malíř, který maluje kanceláře, vykydnul z kbelíku modrý primalex na svého kolegu, krerý poté řval jak rozzuřený šmoula, den začal být vlastně docela fajn.
Třeba to vydrží až do skončení večerního představení.

Žádné komentáře:

Okomentovat