Lidé jsou dnes hrozně netolerantní. Dáš jednomu, jen tak maličko, skoro náznakově, po hlavě, a on by se proto chtěl, malichera, hned vážně prát...

Tolik různých bločků za tolik let! Kolik jich vlastně bylo? Suchým hadrem to kdysi na sklonku minulého tisíciletí začalo, pokračovalo se přes Bublající bahno, Zapíchnutý vidle ... a skončilo to u Letu mouchy. Let mouchy I má už bohužel přeplněnou databázi a tak svým tlacháním plním Let mouchy II.

pátek 11. ledna 2013

Howgh

Z voleb jsem rozpačitá na druhou. Bylo nám předhozeno devět lidí. Každý, ať volí, koho chce, ale proč, propánajána PROČ se hned ti, kterým se moje volba nelíbila, pouštějí do vulgarit a urážek? To jsme fakt národ pivních dacanů, kteří se nezmůžou na normálni diskuzi bez urážek a sprostých nadávek??? Taky se mi nelíbí volba těch, kdo volili někoho pro mne naprosto nepřijatelného, ale nemíním říkat, že ten či onen kandidát je ...místo pro vulgaritu... a už vůbec ne, že ten, kdo volil toho onoho, kdo mně se nelibí, je primitiv a kretén či  ...místo pro vulgaritu..

1 komentář:

  1. Tohoto nešvaru je teď všude a spousta. A je mi z toho upřímně smutno.

    OdpovědětSmazat